Corneco

Corneco

Serdecznie witamy i dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Jesteśmy przekonani, że właśnie znalazłeś najlepszego partnera do współpracy czyli firmę Corneco.

Jeżeli masz problem związany ze szkodnikami drewna to trafiłeś!

corneco

Możemy pochwalić się, że firma Corneco jest liderem na rynku krajowym świadczącym usługi w zakresie zwalczania szkodników, żerujących w drewnie. Wykorzystujemy najnowsze metody w walce z drewnojadami, a mianowicie iniekcję ciśnieniową, fumigację (gazowanie), mikrofale (dezynsekcja za pomocą mikrofal) oraz veloxy (dezynsekcja beztlenowa). Jesteśmy profesjonalną firmą w przeprowadzaniu zabiegów dezynsekcji drewna, o czym świadczy szereg pozytywnych referencji wystawionych przez klientów, którzy wybrali Corneco.

Ponadto współpracując z wybitnymi naukowcami i ekspertami w dziedzinie ochrony drewna takimi jak prof. dr hab. Stanisław Ignatowicz z Katedry Entomologii Stosowanej SGGW oraz prof. dr hab. inż. Sławomir Podsiadło z Katedry Chemii Nieorganicznej Politechniki Warszawskiej opracowujemy ekspertyzy entomologiczne i mykologiczne. Działając na rzecz klientów świadczymy również konsultacje dotyczące konserwacji oraz renowacji drewna.

Realizacją usług, pod marką Corneco, zajmuje się zespół wykwalifikowanych specjalistów w zwalczaniu szkodników drewna. Nasi fachowcy posiadają wieloletnie doświadczenie praktyczne w branży oraz szereg profesjonalnych szkoleń udokumentowane wieloma certyfikatami.

Udoskonalamy naszą markę poprzez zdobywanie wiedzy i umiejętności, a także poszerzając zakres oferowanych usług. Podejmujemy wyzwania, biorąc udział w licznych projektach oraz wykorzystując nowoczesne technologie w zakresie zwalczania szkodników drewna.

Grupa Corneco jako jedyna w Polsce, posiaada pełną paletę usłyg z zakresu zwalczania drewnojadów, świadczy usługi monitoringu owadów żerujących w drewnie, co wyróżnia Corneco na tle innych firm.

Wzbogaciliśmy naszą ofertę o innowacyjne usługi dezynsekcji obiektów zabytkowych metodą beztlenową Airsystem. Metoda ta polega na wykorzystaniu składników powietrza i stałej nad nim kontroli. Na tle innych metod jak np. Veloxy, Airsystem wyróżnia ciągłe dostarczenie azotu do środka bańki foliowej przez cały okres trwania procesu dezynsekcji.

Corneco usługi z zakresy tępienia ksylofagów świadczy na terenie całego kraju, począwszy od indywidualnych klientów poprzez jednostki administracji publicznej, kończąc na muzeach, kościołach i skansenach.

W bieżącym roku, Corneco z sukcesem przeprowadzilło zabiegi fumigacji wielu zabytkowych obiektów, m.in. Dworu Wybickiego Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, Obiektów muzealnych w Nałęczowie oraz kościołów i cerkwi na obszarze Polski.

CORNECO dalsze sukcesy :

Mieliśmy również okazję współpracować ze znaną i lubianą projektantką wnętrz, a mianowicie Dorotą Szelągowską. Na zlecenie popularnej dziennikarki z powodzeniem przeprowadziliśmy fumigację domu jednorodzinnego na Mazurach. Ogromnie cieszy nas fakt, że popularność naszej firmy wzrasta i po nasze usługi sięgają znane i cenione osoby w Polsce, do których zaliczamy oczywiście Dorotę Szelągowską.

Więcej informacji na temat firmy Corneco znajdą Państwo na stronie www:

www.corneco.pl oraz www.szkodnikidrewna.pl

corneco

 

TAGI: Corneco, opinie, firma zwalczająca owady w drewnie, Corneco sp. z o.o.